14 results in search
34 photos
176 Cedar Rest Road Enfield ME 04493
$489,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 512
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
10 Wood Duck Way T3 R9 NWP ME 04462
$399,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 900
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
90 photos
177 Buck Street Bangor ME 04401
$309,900
-$5,100
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 984
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
103 photos
31 Swan Lane Dexter ME 04930
$215,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 600
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
76 Spring Street Old Town ME 04468
$209,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 868
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
56 Congress Street Millinocket ME 04462
$164,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,161
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
12 Pleasant Street Howland ME 04448
$155,000
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,000
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
58 Charleston Road Dexter ME 04930
$148,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,200
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
8 Western Avenue East Millinocket ME 04430
$138,000
-$1,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,048
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
383 Bagley Mountain Road Lincoln ME 04457
$135,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 395
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
17 Otter Trail Greenbush ME 04418
$135,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 400
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
435 Ridge Road Greenbush ME 04418
$135,000
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 520
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
632 County Road Milford ME 04461
$125,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 650
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
13 photos
19 Elm Street Dexter ME 04930
$104,900
Beds: 1
Baths: 1
Sq Ft: 808
Days on Market:

Updated 1 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment