33 results in search
55 photos
4 Market Square Houlton ME 04730
$800,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 5,673
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
486 North Street Houlton ME 04730
$600,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 1,456
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
100 photos
15 Lilac Lane Houlton ME 04730
$549,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,112
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
100 photos
3 Lilac Lane Houlton ME 04730
$524,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,636
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
98 photos
9 Lilac Lane Houlton ME 04730
$499,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,785
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
104 photos
129 Main Street Houlton ME 04730
$389,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,640
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
28 photos
9 Charles Street Houlton ME 04730
$379,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,848
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
20 Guy Street Houlton ME 04730
$347,500
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,214
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
14 photos
711 North Street Houlton ME 04730
$299,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 1,350
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
6 photos
300 North Street Houlton ME 04730
$275,000
-$24,000
Beds:
Baths: 0
Sq Ft: 4,199
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
34 Pleasant Street Houlton ME 04730
$269,999
-$10,001
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,892
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
133 photos
20 High Street Houlton ME 04730
$265,000
Beds:
Baths: 8
Sq Ft: 5,000
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
110 photos
63 High Street Houlton ME 04730
$259,500
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,816
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
7 Madigan Street Houlton ME 04730
$249,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,362
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
36 Green Street Houlton ME 04730
$229,900
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,520
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
90 photos
33 Pleasant Street Houlton ME 04730
$225,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,681
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
88 photos
19 Smyrna Street Houlton ME 04730
$199,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,824
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
21 Bowdoin Street Houlton ME 04730
$199,900
Beds: 4
Baths: 1
Sq Ft: 1,782
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
80 photos
6 Pleasant Court Houlton ME 04730
$199,500
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,158
Days on Market:

Updated 0 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos